Poate mă număr printre nebunii Ce ţin în zadar umbră albă lumii. Cu suflete prea pline şi minţi frânte, Cu priviri goale şi ochi ieşiţi din orbite. "Nebunul are multe suflete răscolite în el. Noi, ceilalţi, avem unul singur şi totuşi, îl considerăm pe el nebun." Ocup un loc imaginar
Voi incepe prin a scrie de ce ti-am sters comentariul. Chiar "inutile, slabe si proaste" fiind, nu putem accepta un limbaj de primata nedezvoltata pe blogurile noastre. Avand in vedere faptul ca "nimanui, dar absolut nimanui nu ii pasa de persoana noastra cu adevarat", efortul tau de a ne critica blogurile si vietile personale(mie si cititorilor mei, intr-un mod cat se poate de mizerabil) in 1000 de caractere mi se pare cel putin bizar. Faptul ca nu iti place "porcaria asta de blog umpluta cu chestii care se vor a fi poezii" nu ma deranjeaza, mai ales datorita faptului ca geniul tau ma eclipseaza intr-adevar... As putea spune si eu despre binevoitori ca tine ca "e ca si cum nu ati exista", insa daca tu ai avut placerea de a ma citi si de a iti exprima opinia pe deasupra, ai devenit destul de important incat sa iti dedic o intreaga postare si sa imi pierd timpul cenzurandu-te. “When it comes down to it, I let them think what they want. ...
nu am cuvinte la cat de frumoase-s versurile . felicitariile mele :*
RăspundețiȘtergereiti multumesc!
ȘtergereNice!
RăspundețiȘtergereand nice blog as well.
Thanks! ^_^
ȘtergereDaca ar gandi macar cativa ca tine.Minunate versuri.!!!
RăspundețiȘtergere...şi plouă.
RăspundețiȘtergereCe frumos....
RăspundețiȘtergereSincer mi-au dat lacrimile citind poezia ta ţi gândindu.mă la el..
sa aduni cat mai multe ploi de lumina. nu stii niciodata cand ai nevoie de una...
RăspundețiȘtergeree minunata oricum legatura asta de versuri :)
Stii...cand nu am cuvinte, ofer muzica : No Cars Go (Arcade Fire Piano Cover) Maxence Cyrin .
RăspundețiȘtergereranduri de vis..
RăspundețiȘtergere:x
E o frumoasa raza de speranta :)
RăspundețiȘtergereAcest comentariu a fost eliminat de administratorul blogului.
RăspundețiȘtergereîmi plac versurile tale, transmit atâtea emoţii în câteva cuvinte
RăspundețiȘtergerevrem ploaie, ploaie..
RăspundețiȘtergereHei... minunat!!
RăspundețiȘtergere