Premoniţie


vom purta în noi suflete moarte,
cu feţe palide şi guri uscate
sau ne vom afunda în nebunie
fără de linişte; pură mânie...


Does it ever get any easier?

Comentarii

  1. și tu scri de asemenea superb :* ,intr-adevăr rândurile mele sunt triste ...nu pentru că nu am viața frumoasă doar că asta îmi acaparează toată fericirea.
    Am să te urmaresc ,căci îmi place mult cum scri .

    RăspundețiȘtergere
  2. Nebunl are multe suflete rascolite in el. Noi, ceilalti, avem unul singur si totusi, il consideram pe el nebun, de fapt, e mai mult decat noi.

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu

Postări populare de pe acest blog

Minţi frânte

Dear Anonymous,