Si unde sa te ascunzi cand nici in tine nu mai ai loc? Ramai in mijlocul vietii, vulnerabil si fara scapare.
Postări populare de pe acest blog
Minţi frânte
Dear Anonymous,
Voi incepe prin a scrie de ce ti-am sters comentariul. Chiar "inutile, slabe si proaste" fiind, nu putem accepta un limbaj de primata nedezvoltata pe blogurile noastre. Avand in vedere faptul ca "nimanui, dar absolut nimanui nu ii pasa de persoana noastra cu adevarat", efortul tau de a ne critica blogurile si vietile personale(mie si cititorilor mei, intr-un mod cat se poate de mizerabil) in 1000 de caractere mi se pare cel putin bizar. Faptul ca nu iti place "porcaria asta de blog umpluta cu chestii care se vor a fi poezii" nu ma deranjeaza, mai ales datorita faptului ca geniul tau ma eclipseaza intr-adevar... As putea spune si eu despre binevoitori ca tine ca "e ca si cum nu ati exista", insa daca tu ai avut placerea de a ma citi si de a iti exprima opinia pe deasupra, ai devenit destul de important incat sa iti dedic o intreaga postare si sa imi pierd timpul cenzurandu-te. “When it comes down to it, I let them think what they want. ...

poate ai sa+l regasesti...
RăspundețiȘtergere:X:X:X:X:X:X:X
RăspundețiȘtergereLove you:*:*:*
Miss Salvatore
Minunat, pur si simplu... minunat!
RăspundețiȘtergereCat de frumos!
RăspundețiȘtergererespiră.
RăspundețiȘtergereși ai grijă cui îi mai împrumuți sufletul :)
Dragostea asta... ce face din noi...;(
RăspundețiȘtergeresuperb,sufletul nostru in mainile cui nu trebuie este chinuit. De aceea sa nu ne dam inimioara noastra asa de usor tuturor.
RăspundețiȘtergereSuperb...
RăspundețiȘtergereimi plac mult versurile tale si intr-adevar ele par a fi prea putine in comparatie cu sentimentele care navalesc asupra noastra uneori...
RăspundețiȘtergere