Ascuns

pot spune orice, dar nu oricui.
lumea nu e destul de veche..
ascult doar greierii
care îmi ţipă în ureche.
am fost pe urmele fericirii
o viată-ntreagă.
am învăţat că n-o poţi prinde
căci îi place să aleagă
doar oameni, ca să îi scufunde
în nori de vară, sau perne moi.
.
da-mi voie sa-ti spun ca blogul tau are un aspect minunat. si muzica si pozele - sunt aranjate foarte frumos. ce lacas mai potrivit pentru randurile tale, mocnind latent? :)
RăspundețiȘtergereiti multumesc mult, dar pentru poze tu esti vinovata(Sous mon ciel)...
Ștergereimi place mult acest aspect vintage, cat despre creatia ta, tot respectul!
RăspundețiȘtergeretrist
RăspundețiȘtergereUneori este mai bine sa nu spunem nimanui nimic..Este foarte posibil sa foloseasca cele spuse impotriva noastra...frumoasa postare .
RăspundețiȘtergereatunci ce esti, daca nu mai esti om?:D
RăspundețiȘtergereimi place ce ai scris.
Tu te bucuri de fericirea eternă. :)
RăspundețiȘtergereOmul din tine e mai mult decât un simplu om.
frumos...:)
RăspundețiȘtergereun blog visator si relaxant.
continua sa faci ce-ti place caci sufletul pus nu poate fi ignorat ;)