Si unde sa te ascunzi cand nici in tine nu mai ai loc? Ramai in mijlocul vietii, vulnerabil si fara scapare.
Postări populare de pe acest blog
Minţi frânte
Dear Anonymous,
Voi incepe prin a scrie de ce ti-am sters comentariul. Chiar "inutile, slabe si proaste" fiind, nu putem accepta un limbaj de primata nedezvoltata pe blogurile noastre. Avand in vedere faptul ca "nimanui, dar absolut nimanui nu ii pasa de persoana noastra cu adevarat", efortul tau de a ne critica blogurile si vietile personale(mie si cititorilor mei, intr-un mod cat se poate de mizerabil) in 1000 de caractere mi se pare cel putin bizar. Faptul ca nu iti place "porcaria asta de blog umpluta cu chestii care se vor a fi poezii" nu ma deranjeaza, mai ales datorita faptului ca geniul tau ma eclipseaza intr-adevar... As putea spune si eu despre binevoitori ca tine ca "e ca si cum nu ati exista", insa daca tu ai avut placerea de a ma citi si de a iti exprima opinia pe deasupra, ai devenit destul de important incat sa iti dedic o intreaga postare si sa imi pierd timpul cenzurandu-te. “When it comes down to it, I let them think what they want. ...

frumoasa asta :)
RăspundețiȘtergerebuna intrebare. eu zic.. in ziua de maine!
RăspundețiȘtergereIn Dumnezeu.
RăspundețiȘtergereîn tine! tot în tine! mereu în tine!
RăspundețiȘtergereIn ziua de maine? Sau cum a zis Aida in tine?
RăspundețiȘtergereE ciudat cum toti aveti dreptate si totusi,nimic din ce ati spus nu functioneaza acum... :)
RăspundețiȘtergeregeniala imaginea:x
RăspundețiȘtergereIn increderea de sine si vointa
RăspundețiȘtergereIncredere in propriile forte, in propriul suflet si in persoana iubita :*
RăspundețiȘtergereprobabil in imaginatie
RăspundețiȘtergeresi imaginea e superba
in aer
RăspundețiȘtergerein fluturi. :)
RăspundețiȘtergere..iti pui sperante in altii , de obicei :)
RăspundețiȘtergerein ziua de maine..
RăspundețiȘtergere