Târziu

 


Când nu mai ai nicio păpădie în care să sufli, în ce îţi pui speranţa?

Comentarii

  1. buna intrebare. eu zic.. in ziua de maine!

    RăspundețiȘtergere
  2. în tine! tot în tine! mereu în tine!

    RăspundețiȘtergere
  3. In ziua de maine? Sau cum a zis Aida in tine?

    RăspundețiȘtergere
  4. E ciudat cum toti aveti dreptate si totusi,nimic din ce ati spus nu functioneaza acum... :)

    RăspundețiȘtergere
  5. In increderea de sine si vointa

    RăspundețiȘtergere
  6. Incredere in propriile forte, in propriul suflet si in persoana iubita :*

    RăspundețiȘtergere
  7. probabil in imaginatie
    si imaginea e superba

    RăspundețiȘtergere
  8. ..iti pui sperante in altii , de obicei :)

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu

Postări populare de pe acest blog

Minţi frânte

Dear Anonymous,